Podziel się Wykop Zaćwierkaj

Dla uczniów

W ramach projektu na bezpłatne warsztaty zaprosiliśmy 30 grup licealistów z Warszawy i aglomeracji warszawskiej oraz Łodzi i aglomeracji łódzkiej. Zajęcia organizowaliśmy we współpracy ze szkołami, które udostępniały nam przestrzeń do pracy i pomagały w rekrutacji uczestników.

Odbyły się już wszystkie warsztaty zaplanowane na rok szkolny 2015/2016, ale przedstawicieli liceów zainteresowanych tego typu zajęciami w kolejnym roku szkolnym zachęcamy do kontaktu mejlowego: stowarzyszenie.koncentrat@gmail.com lub anna.blaszkiewicz@gmail.com 

Warsztaty odbyły się:

Zajęcia zostały tak zaplanowane, by zainteresować uczniów, którzy planują zdawać na maturze wiedzę o społeczeństwie, myślą o studiach z zakresu nauk społecznych albo po prostu są lub chcą być aktywni społecznie. 

Uczestnicy zajęć poszerzyli swoją wiedzę na temat trzeciego sektora i organizacji pozarządowych, dowiedzieli się, dlaczego warto angażować się w działalność społeczną (np. w ramach wolontariatu) i jak robić to mądrze, by przy okazji rozwijać swoje umiejętności i zdobywać ciekawe doświadczenia. Mieli też okazję lepiej zrozumieć specyfikę pracy projektowej, poznać swoje mocne strony, poćwiczyć umiejętności komunikacyjne i kreatywne myślenie.

Każdy uczestnik zajęć otrzymał bezpłatnie książkę „Od trzeciej strony” – to zbiór tekstów informacyjnych, poradnikowych, reportaży i wywiadów dotyczących organizacji pozarządowych, wolontariatu, rozwoju osobistego. Mamy nadzieję, że ta publikacja zainspiruje ich do dalszego poszerzania wiedzy i dostarczy im wielu praktycznych wskazówek.

Jak wyglądały warsztaty?


Oral Amateure

Street Peeing

black porn